PORADNIKI

31
Sty

Ortho4XP Tutorial po Polsku! | Super realistyczne scenerie!

Tutorial, w którym pokazuję jak stworzyć własne scenerie do X-plane 11 bazując na ortofotomapach. Dzieki programowi Ortho4XP można w prosty i łatwy sposób przygotować dowolną scenerię dla prawie każdego miejsca na świecie. Wykorzystywane są serwisy OpenStreetMap, Bing, Google.

Continue Reading..

30
Sty

Uruchomienie A320 od FF, start i programowanie MCDU – poradnik / tutorial

oradnik przedstawia jak uruchomić od zera samolot FFA320, czyli Airbus A320 od FlightFactor dla X-Plane’a. Na filmie zaczynam od „dark cocpit”, przeprowadzam pełne uruchomienie, programowanie FMS (MCDU) i start. Wprowadzona trasa lotu dotyczy LOWI-EPWA, czyli Innsbruck-Warszawa.

30
Sty

Plan lotu / punkty trasy – vroute fmc – B737-800 ZIBO – poradnik / tutorial

Poradnik przedstawia w jaki sposób planować lot oraz dodawać punkty trasy w FMC (komputerze pokładowym) w taki sposób, by samolot sam utrzymywał wprowadzony kurs.

30
Sty

ZIBO B737-800 – uruchomienie silników – poradnik X-plane 11

Poradnik przedstawia jak uruchomić silniki w Boeing 737-800 by Zibo (dla wersji 3.25b) w X-Plane 11.

UWAGI: – zibo od jakiegoś czasu dodał tablet z ustawieniami. Przed załączaniem Ground Power trzeba podłączyć Ground Power Unit. W tym celu w tablecie wybieracie Ground Services i tam klikacie Connect GPU.

30
Sty

Jak zainstalować B737-800 Zibo

Poradnik pokazuje jak zainstalować zmodowany przez Zibo model samolotu Boing 737-800 w X-Plane 11. Zapraszam do oglądania!

30
Sty

X-Plane 11 – jak zacząć – podstawy – poradnik / tutorial

Film dla całkowicie początkujących. Materiał przedstawia podstawowe informacje o tym jak rozpocząć zabawę w X-Plane 11, czy ogółem w symulatorach lotu.

POLUB NAS NA FACEBOOKU